Ostukorvis pole tooteid.

Summa: 0,00 €

Klienditeenindus

+372 58200430

+46(0)728386253

Avatud

KADAKA TEE 70c, Tallinn
2 korrus
E-R 10 00- 19 00
L-P 10 00- 17 00

Oleme teinud tellimise Sinu jaoks võimalikult lihtsaks.

1. Kui oled leidnud sobiva toote, siis vali toode ning vajuta nuppu "Lisa ostukorvi".

2. Seejärel kliki üleval paremas nurgas oleval "Ostukorvi" nupul ning näedki ostukorvi. Kui ostukorvi lisatud toode on ainus, mida soovid tellida, siis vajuta nuppu "Vormista ost" (ostukorvi sisu säilib ka ostukorvi lehelt lahkumisel). Kui tahad edasi šopata, siis kliki "Tagasi". Juhul kui Sul on kupongi kood, siis soodustuse saamiseks sisesta väljale enda kood ning kliki "Rakenda kupong".

NB! Erinevatele kupongidele kehtivad erinevad tingimused, mis on alati ära toodud kampaania tingimustes.

3. Vajutades "Vormista ost" avaneb tellimuse kinnitamise lehekülg. Sul on võimalik tasuda nii külalise kui ka registreeritud kasutajana.
Palun täida kõik nõutud väljad.

a) Vali sobiv kohaletoimetamise viis – ???,. Kauba kohaletoimetamise kulu tasub tellija.

b) Makseviis. Ostude eest tasumine Lx Interiors e-poes on lihtne ja mugav. Makse saad sooritada otse pangalingiga NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule "Tagasi kaupmehe juurde". Kui Sa unustad vajutada, siis tellimust ei aktiveerita.

Kui soovid tasuda arvega, siis palun teavita sellest meid info@lxinteriors.ee. Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta. Kauba eest tuleb tasuda maksimaalselt kahe päeva jooksul alates arve saamisest, vastasel juhul Sinu tellimus tühistatakse. Leping jõustub, kui raha on LX Sisustus OÜ pangakontole laekunud. PEA MEELES! Kas tellimiseks peab end registreerima? Tellimiseks ei ole vaja teha eraldi kontot. Sa võid konto teha, aga see ei ole kohustuslik.